آمار بازدیدکنندگان

دیروز:
153
امروز:
111
ماه جاری:
534
کل بازدید:
532302

درباره ما
یکشنبه 28 دی 1393
مجتمع فنی و آموزشی رایانهمر فعالیت خود را در سال 1375 آغاز نمود و رسالت خویش را در ایجاد مرکزی توانمند به منظور بسط و توسعه علم آموزی و ایجاد مهارت گذارد.در ابتدا تنها با 5 دستگاه کامپیوتر آنهم با مشخصات بسیار ابتدایی گام در این مسیر نهادیم . و امروز پس از گذشت 24 سال به همت تلاش شبانه روزی همکاران توانسته ایم با ایجاد یکی از بزرگترین سایتها ، دارا بودن نه زیر مجموعه فعال و 9 دپارتمان فنی و آموزشی مستقل خود را به عنوان یکی از توانمند ترین آموزشگا ههای بخش خصوصی در منطقه غرب و شمالغرب کشور به علاقمندان کسب مهارت و دانش اندوزی معرفی کنیم .

رایانمهر امروز با دیدی فرا منطقه ای و تکوین آموزشهای بین المللی در نظر دارد در آینده ای نه چندان دور خود را در قله های رفیع آموزش مهارت و بالا بردن دانش فنی ببیند. این مهم میسر نخواهد گشت مگر با اتکاء به توان تمامی عزیزان و استقبال داوطلبان پرشور و فهیم خصوصا در گستره استان دانش پرور آذربایجانشرقی که همیشه طلایه دار اولین ها بویژه در حوزه علم و فناوری بوده است .

ما با توسل به توجهات حضرت حق آرزومندیم تا در این طریق که نیل به اهداف آن نیازمند تلاش مخلصانه و شبانه روزی  همه همکاران است بتوانیم گامهایی موثر برداریم .

هرگز فراموش نخواهیم کرد روز ها و شبهایی که در فضایی محدود و با کمترین امکانات با یاری دوستانی که تا کنون نیز همراهمان بوده اند شرایط امروز را تنها در رویاهایمان می جستیم .

بر  خود  فرض  می دانیم با  حفظ ارزشهایمان  و با  در  نظر  داشتن آنچه بوده ایم ،  آنچه را که می خواهیم برای خود بسازیم .

این مجتمع با داشتن عناوین وافتخارات بسیار زیاد اینک پذیرای همه عزیزان علاقمند می باشد.

ورود فراگیران

نشانه های امنیتی پرداخت آنلاین