آمار بازدیدکنندگان

دیروز:
153
امروز:
106
ماه جاری:
529
کل بازدید:
532297

دپارتمان ICDL


جمعه 26 دی 1393
پيشرفت سريع تكنولوژي؛ بويژه فناوري اطلاعات و ارتباطات (ICT)؛ روز به روز چشم اندازها و افق
هاي روشن تري را جهت تسخير قلل علمي؛ فني و صنعتي و حل مشكلات و مسائل بش ارائه مي كند و تك تك افراد جامعه را به تلاش مضاعف در كسب مهارتهاي رايانه اي و كاربرد آنها در ساير علوم ملزم مي سازد، بنحوي كه امروزه افراد و جوامع ناتوان در بكارگيري فن آوريهاي جديد رايانه اي را تلقي مي كنند گواه اين امر پذيرش و اجراي دوره گواهينامه بين المللي كاربري كامپيوتر (ICDL) International Computer Driving License در بيش از 146 كشور جهان است.
در ايران نيز دولت با برنامه ملي موسوم به تكفا تلاش همه جانبه اي را به منظور بستر سازي ، توسعه و آموزش همگاني IT دنبال مي كند و به همين منظور برنامه آموزش ICDL را براي كليه كاركنان دولت برنامه ريزي و پيگيري مي كند.
بر اساس بخشنامه شماره 203222/1903 مورخ 3/11/1381 سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور در اجراي ماده 15 مصوبه شماره 722/13-ـط شوراي عالي اداري ، موضوع تحقق دولت الكترونيك و نظام آموزش كاركنان دولت، برنامه آموزش فناوري اطلاعات كاركنان دولت در قالب هفت مهارت اجرا مي شود.
مجتمع فني و آموزشي رايانمهر نيز براي بالا بردن سطح مهارت پرسنل شاغل در شرکت ها ، سازمانها ، کارخانجات برنامه آموزشي دوره مذكور را در سال 1382 در دستور كار خود قرار داد و در سال 1385 موفق به دريافت مجوز برگزاری آزمون های رسمی بين المللي ICDLاز طريق بنياد جهاني ICDL شد.
اين دپارتمان از ابتدای تشکيل کيفيت آموزش و مشتری مداری را در سرلوحه کار خود قرار داده تا کنون با تلاش و همکاری تمامی مديران ارشد مجتمع توانسته است در حد توان و قابل قبولی به انتطار های آموزشی شرکت ها و سازمانها و نهاد های آموزشی جواب مثبت داده و توانسته است بيش از 2000 نفر را آموزش داده و با کوشش همکاران بخشهای مختلف گواهينامه مورد نياز را صادر نمايد . در این دپارتمان علاوه بر ارائه گواهینامه بین المللی برای کارآموزان آزاد از سال 1389 به بعد نیز با دریافت مجوز از دفتر آموزش و پژوهش استانداری اقدام به آموزش و آزمون کارکنان دولت نیز نموده است.


مشخصات مدیر دپارتمان


مدیر دپارتمان: مسعود اورکی مدیر دپارتمان
تلفن تماس: 35561282
پست الکترونیکی: info@rayan-mehr.com

اطلاعات و لینکهاورود فراگیران

نشانه های امنیتی پرداخت آنلاین